ஐ TW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Registracija

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
(nothinonyou)
Crazy babnca
Crazy babnca
(nothinonyou)


Število prispevkov : 1148
Join date : 28/06/2009
Age : 27
Kraj : Maribor

Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Registracija   Registracija EmptyPon Jun 29, 2009 1:21 am

Če imaš težave pri registraciji,je ta tema prava zate
V tej temi,lahko pišejo tudi neregistrirani uporabniki,ki se nemorejo registrirati
Nazaj na vrh Go down
https://teensworld.forumsl.net
za tinki
Gost




Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija EmptySre Jul 01, 2009 12:33 am

Hmmm mene pa zanima kako, da tinki iz T, ki skos meče naprej kako so eni lahko tako nesramni pa kopirajo in pol ona naredi forum o najstnikih, in prekopira idejo od teje in pomoje še kej!

zdej saj vemo da se tinki dela svetnico!
Nazaj na vrh Go down
(nothinonyou)
Crazy babnca
Crazy babnca
(nothinonyou)


Število prispevkov : 1148
Join date : 28/06/2009
Age : 27
Kraj : Maribor

Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija EmptySre Jul 01, 2009 12:39 am

za tinki je napisal/a:
Hmmm mene pa zanima kako, da tinki iz T, ki skos meče naprej kako so eni lahko tako nesramni pa kopirajo in pol ona naredi forum o najstnikih, in prekopira idejo od teje in pomoje še kej!

zdej saj vemo da se tinki dela svetnico!

Oprosti,samo te ne kapiram,tukaj ni noben nič kopiral Beso
Nazaj na vrh Go down
https://teensworld.forumsl.net
serene.
Kracač
Kracač
serene.


Število prispevkov : 48
Join date : 30/06/2009

Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija EmptySre Jul 01, 2009 12:40 am

za tinki je napisal/a:
Hmmm mene pa zanima kako, da tinki iz T, ki skos meče naprej kako so eni lahko tako nesramni pa kopirajo in pol ona naredi forum o najstnikih, in prekopira idejo od teje in pomoje še kej!

zdej saj vemo da se tinki dela svetnico!

Sam mau nevem kaj si mela z njo in se me ne tiče pa sicer se tud jst z njo ne razumem ampak ona nikol ni kopirala in velik forumov je od najstikov poleg tega je to pomoč za registracijo in ne kritike!

Hvala za razumevanje
Nazaj na vrh Go down
cσcσs
Crazy babnca
Crazy babnca
cσcσs


Število prispevkov : 761
Join date : 29/06/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija EmptySre Jul 01, 2009 12:43 am

Lej,GOST ali kako naj te poimenujem jaz ne vem o čem ti govoriš in kdo je ta Teja? Sploh pa se strinjam z Anni. in Ashley ,da
je velik forumov o najstnikih,ampak mi smo želeli biti unikatni.
Nazaj na vrh Go down
Evelyn
Big sister
Big sister
Evelyn


Število prispevkov : 519
Join date : 30/06/2009
Age : 30
Kraj : RnK ^^

Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija EmptySre Jul 01, 2009 6:10 am

pa kaj vam ni jasno Shocked
tle nihče ne kopira, če pa mislite da zato ker nekateri mamo možgane ns obtoževat, je pa vaš problem Angel
Nazaj na vrh Go down
Gostja
Gost




Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija EmptySre Avg 26, 2009 11:35 am

Jst mam problem z registracijo to pa je:
Da,ni ikonce za REGISTRACIJO!
Nazaj na vrh Go down
(nothinonyou)
Crazy babnca
Crazy babnca
(nothinonyou)


Število prispevkov : 1148
Join date : 28/06/2009
Age : 27
Kraj : Maribor

Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija EmptyNed Sep 20, 2009 12:51 am

Gostja je napisal/a:
Jst mam problem z registracijo to pa je:
Da,ni ikonce za REGISTRACIJO!
bom dodala XD Embarassed

edit : ikonca bi mogla bit,kr jo meni kaže Hug
Nazaj na vrh Go down
https://teensworld.forumsl.net
a_girl
Gost




Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: men tut ne   Registracija EmptySob Okt 17, 2009 9:06 am

men se tut ne da registrirat pa tut nwm zakaj...no sicr pa mi itak ni ful hudo.no pač napiše mi EROR! pa spodi can not register to the forum teensworld.forumsl.net ... nwm wtf je narobe..drugi forumi mi delajo tko da probite popraut
Nazaj na vrh Go down
ninnaaaa
Gost




Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija EmptySre Jul 28, 2010 12:17 pm

Administrators have forbidden any new members. :/ HELP!


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Registracija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Registracija   Registracija Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Registracija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ஐ TW :: Najstniški svet forum :: Pomoč-
Pojdi na: